""

Sporting pokvario navijačima doček Nove godine

Vreme čitanja: 1min | pet. 29.12.17. | 22:01

Remi Lavova u portugalskom Liga kupu

Sporting se okliznuo na zalasku 2017. godine. Lisabonski Lavovi su u gostima remizirali 1:1 sa Belenensešom u trećem kolu B grupe portugalskog Liga kupa.

Sve ono što je bilo najzanimljivije na ovom meču desilo se u razmaku od samo jednog minuta sredinom drugog poluvremena.

Akunja je u 74. minutu doveo Sporting u vođstvo, ali je praktično već u sledećem napadu Sebastijan Koates postigao je autogol za izjednačenje i konačan rezultat.

U drugoj utakmici ove grupe Maritimo je na svom terenu posle prave drame pobedio Uniao Madeiru sa 3:2: Junak trijumfa bio je dvostruki strelac Rodrigo Pinjo.

A njegov drugi pogodak na utakmici u 87. minutu rešio je pitanje pobednika. Valja napomenuti da su gosti utakmicu završili sa devetoricom igrača, a domaći sa 10.

Prvo je u 41. minutu isključen Kleber kod Maritima, onda je u 78. drugi žuti karton zaradio Sila iz gostujeć ekipe, a dva minuta kasnije ista sudbina zadesila Nduvarugiru.