""

Spartak zavejan u Jekaterinburgu: I Ural dobio Moskovljane!

Vreme čitanja: 1min | ned. 19.10.14. | 12:54

Moskovljani klize ka zoni ispadanja..

Spartaku ne odgovara sneg! Nejaki Ural pobedio Moskovljane sa 2:0 u meču koji je održan u uslovima na ivici regularnosti i gurnuo ruskog giganta na ivicu opasne zone.

Prestonički tim igra po sistemu toplo-hladno i na prethodnih pet duela slavio je samo dva puta, dok Ural je meč dočekao na deobi poslednje pozicije na tabeli sa četiri poraza u prethodnih pet utakmica. I jedni i drugi tražili su spas u zavejanom Jekaterinburgu.

Ural je od samog početka dao do znanja favorizovanim gostima da im neće olako prepustiti tri boda. Još u prvom poluvremenu pokazali su da mogu sa Spartakom i materijalizovali su takav stav u 36. minutu golom Aleksandra Erohina koji je nakon prekida glavom matirao Rebrova.

Moskovski tim nije dominirao ni u drugom delu. Bili su inferiorni na terenu i to je ponovo došlo na naplatu u 65. minutu kada Argentinac Pablo Fontanelo postiže pogodak. Mreža Spartaka još jednom se trese  i to opet nakon prekida!

Jasno je da stvari u Zvezdinom bratskom klubu ne štimaju.

CSKA – Kubanj 6:0