Roman Bezjak

Slovenci se gostili pod Goricom

Vreme čitanja: 1min | sub. 02.06.18. | 22:22

Crna Gora još jednom ostala kratkih rukava na svom terenu

Slovenija je slavila večeras na stadionu pod Goricom. Zmajčeki su u prijateljskoj utakmici savladali Crnu Goru sa 2:0 i upisali prvi trijumf posle četiri meča.

Sa druge strane, Crnogorcima je ovo bila šesta uzastopna utakmica kako nisu osetili slast pobede.

Oba tima su bila bez glavnih zvezda, Crna Gora bez Jovetića, SavićaIvanića, a Slovenci bez Oblaka, KamplaIličića.

Slovenija je povela u 39. minutu pogotkom Romana Bezjaka iz penala. Prethodno je prekršaj nad Zajcom za najstrožu kaznu napravio Kopitović.

Najbolju priliku za izjednačenje selekcija koju predvodi Ljubiša Tumbaković imala je u 79. minutu. Prvo je Mugoša pogodio stativu, a onda su Bećiraj, pa Bakrač promašili zicere.

Kazna za ovakve promašaje stigla je samo tri minuta kasnije. Dobru partiju golom je zaokružio Zajc posle asistencije Črnigoja.