""
""

Slavlje u Renu - morali su već jednom da krenu!

Vreme čitanja: 2min | ned. 26.10.14. | 15:59

Domaći igrači su čitav posao na ovm meču razrešili na samo startu drugog poluvremena, kada su dva puta matirali Vinsenta Enejamu i sebi raskrčili put do sigurnog trijumfa - 2:0

Druga pobeda u poslednja tri kola i sedam bodvoa u kratkom periodu, koji su Ren i definitivno izvukli iz donjeg dela tabele. Ekipa Filipa Montanjea savladala posrnuli Lil na svom terenu izjednačila se sa njim na deobi devete pozicije u francuskoj Ligi 1 – 2:0 (0:0).

Domaći igrači su čitav posao na ovm meču razrešili na samo startu drugog poluvremena, kada su dva puta matirali Vinsenta Enejamu i sebi raskrčili put do sigurnog trijumfa.

Junak iz senke na ovoj utakmici bio je Pol Ntep, koji je prvo u 46. minutu namestio pogodak Mamadua Habibua, a zatim osam minuta kasnije i Abdulaju Dakuru, koji je postavio konačan rezultat.

Fenomenalni Ntep je i onako u daosadašnjem toku sezone bio jedina svetla tačka sastava Filipa Montanjea, do sada je postigao četiri prvenstvena pogotka, a sa ove dve asistencije pokazao je da je kompletan napadač, iako ima samo 22 godine.

Ren je sada izašao iz serije teških utakmica u nacionalnom prvenstvu, a nakon što pregrmi i dolazak Marselja u Liga kupu, očekuje ga serija okršaja sa rivalima približnog kvaliteta, kao što su Nant, Lorijan i Gengan.

LIGA 1 – 11. KOLO:

Ren – Lil 2:0 (0:0)