""
""

Selta preživela gostovanje u Barseloni (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 19.04.16. | 21:59

Ovo je klubu iz Barselone bila četvrta uzastopna prvenstvene utakmice bez pobede. Gostujuća ekipa upisala je šesti meč zaredom u kojem nije osetila gorčinu poraza

Selte ostaje na evropskom kursu. Fudbaleri ekipe iz Viga odigrali su nerešeno 1:1 na gostovanju Espanjolu u Barseloni u prvom meču 34. kola španske Primere.

Momci iz Galicije i posle ove utakmice zauzimaju šesto mesto na tabeli za koje im je glavni konkurent Sevilja.

Jago Aspas je u 28. minutu doveo goste vođstvo i to posle asistencije veoma raspoloženog Fabija Oreljane.

Radost gostujućih navijača na polupraznom stadionu Espanjola trajala je samo 11 minuta, pošto je Marko Asensio doneo izjednačenje.

Ovo je klubu iz Barselone bila četvrta uzastopna prvenstvene utakmice bez poraza. Gostujuća ekipa upisala je šesti meč zaredom u kojem nije osetila gorčinu poraza.