""
""

Šćepović za tri minuta zaustavio Valensiju (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 24.04.16. | 20:16

Taman kada je delovalo da je Valensija ušla u ozbiljnu pobedničku seriju, Slepi miševi sreli su Stefana Šćepovića i Hetafe. Na kraju, u madriskom predgrađu bilo je 2:2 u utakmici 35. kola Primere.

Valensija je uoči ove utakmice imala tri uzastopne pobede u šampionatu, dok je Hetafe i ranije, a i sada u veoma neprijatnoj situaciji kao pretposlednja ekipa na tabeli.

Srpski internacionalac u igru je ušao umesto Vaskeza u 65. minutu, a posle samo tri minuta iskoristio je grešku gostujuće odbrane i pogodio za vođstvo Hetafea od 2:1.

Nisu, međutim uspeli Madriđani da izdrže do kraja, jer je u 84. minutu Pako Alkaser postavio konačan rezultat.

Posle mršavog prvog poluvremena na stadionu Alfonso Perez, Valensije je povela u 48. minutu lepim golom Danije Pareha iz slobodnog udarca, a onda je u 59. izjednačio Alvaro Medran.

Do kraja takmičenja u španskom prvenstvu ostala su još tri kola, a Hetafe ima bod manje Granade koja gostuje Selti u Vigu.