"Stefan Dražić"

Savršeni debi Stefana Dražića protiv Standarda, “Beli“ sve upropastio (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 30.07.17. | 16:18

Pogodak doskorašnjeg napadača Voždovca u prvoj utakmici u Mehelenu

Stefan DražićBolje nije moglo! Doskorašnji napadač Voždovca Stefan Dražić upisao je debi iz snova u Mehelenu i navijačima dao povoda za optimizam. Mada, nije bilo dovoljno za pobedu u prvom kolu Pro lige pošto je velika greška Seta te Vitea - iliti “belog“ kako mu u prevodu znači ime - Standardu doneo izjednačenje na 1:1.

Sve je rešeno u uvodnim minutima utakmice, pošto Dražiću, strelcu osam prvenstvenih golova za Voždovac prošle sezone, nije dugo trebalo da postigne prvi u Pro ligi. Zasluge i 19-godišnjeg Elijasa Koboa, koji je sa levog krila uputio savršen prizeman centaršut. Dražić se iskrao na prvu stativu i iz prve piknuo loptu u nebranjeni deo mreže za inicijalno vođstvo Mehelena.

Nažalost po domaće, nije potrajalo. Defanzivci su očigledno lošiji deo Mehelenovog tima. Naizgled bezopasnu situaciju uspeli su da iskomplikuju i pretvore u fatalnu.  Nije samo De Vite kriv, ali njegova je bila poslednja. Neshvatljiv potez za profesionalca dok je pokušavao da loptu vrati golmanu. Orlando Sa je bio tu da kazni grešku.