""

Sanson spasio Marselj u Bordou, Žirondinci i dalje čekaju pobedu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 19.11.17. | 23:01

Domaćin vodio do poslednjih trenutaka sudijske nadoknade

Malo je nedostajalo da Bordo konačno upiše pobedu u Ligi 1. Ali to se nije desilo, pošto je Morgan Sanson u četvrtom minutu sudijske nadoknade doneo bod Olimpiku iz Marselja u poslednjem meču 13. kola francuskog šampionata - 1:1.

Bordo je tako nastavio crno niz bez pobede u šampionatu koji sada iznosi šest utakmica.

Domaća ekipa povela je već u trećem minutu, kada je Nikolas de Previj na najbolji način iskoristio grešku veznog reda, a onda i odbrane Marselja i poslao loptu iza leđa Stiva Mandande.

I nakon postignutog gola Žirondinci su bili tim koji je više napadao, a u 19. minutu Junus Sankare je iz dobre pozicije šutirao malo iznad prečke.

Nije se Marselj proslavio ni u nastavku utakmice kada su u pitanju izgledne situacije za pogodak.

U stvari, sve do sudijske nadoknade vremena gosti nisu stvorili pravu gol-šansu. A onda se u noj našao Kostas Mitroglu posle gužve u kaznenom prostoru. I malo je nedostajalo da donese bod.

Ali, ono što on nije uspeo, pošlo je za rukom Sansonu koji je posle karambola u kaznenom prostoru pogodio cilj.

Za ekipu Bordoa nisu igrali srpski internacionalci. Milan Gajić meč je odgledao sa klupe, dok Vukašina Jovanovića nije bilo u protokolu zbog žutih kartona.