""
""

Samo u Turskoj postoji ovakvo ludilo: Nadoknada pet minuta, a Nani u 97. iz slobodnjaka srušio Antaliju! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 30.08.15. | 22:23

Fener izbio na prvo mesto

U retko kojoj ligi na svetu ume da bude tako ludo kao u Turskoj! U poslednjem susretu 3. kola Antalija je bila na odličnom putu da uzme zlata vredan na stadionu Šukur Saračoglu, ali Nani je još jednom pokazao da je verovatno krucijalno pojačanje Fenerbahčea ovog leta. Pogotkom u poslednjoj sekundi susreta, i to iz slobodnog udarca, vihorni krilni napadač doneo je neverovatnu radost domaćim navijačima i skok na prvo mesto na tabeli.

E sad, u čemu je sve to ludilo. Sve bi bilo u redu da je ovaj gol postignut u 90. ili 93. minutu, ali pobedonosni gol domaćin je postigao u 97, dakle u nadoknadi nadoknade vremena, pošto je glavni arbitar pokazao da će se igrati dodatnih pet minuta. Ispostavilo da je nameštanje živog zida i sve ostalo dugo trajalo, tako da je Nani taj trijumfalni pogodak dao u 97. minutu?!

Portugalac je bio strelac i vodećeg gola i to u finišu prvog dela, kada je posle centaršuta Van Persija atraktivno glavom pogodio - 1:0. Na 1:1 izjednačio je u Giljerme u 70. i to je verovatno jedan od najlepših pogodaka ovog kola...

Bila je Antalija tada jako blizu remija, međutim, usledio je taj za goste prokleti 97. minut...