Salve zvižduka na Velodromu, Marselj dobio šamar od Nice (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 08.11.15. | 19:15

Velikan francuskog fudbala nastavlja da posrće...

Strelac Žermen okružen defanzivcima Marselja

Taman kada je vezao tri meča bez poraza u prvenstvu i kada je skinuo skalp Brage u Ligi Evrope, Olimpik iz Marselja je opet razočarao svoje navijače. Salve zvižduka su ispratile domaće fudbalere na Velodromu posle minimalnog poraza od Nice.

Nica je i definitivno gost koji nije rado viđen na Velodromu. Pobedila je treći put od poslednja četiri postovanja.

Posle 19 minuta igre nekadašnji Monakov ofanzivac Valer Žermen je pogodio na asistenciju Valisona posle kontranapada gostiju, ali se mora istaći da je odbrana Marselja izgledala tragično. Žermen je šutirao između dvojice domaćih štopera i sa nekih 18 metara udarcem po zemlji matirao Mandandu.

Koliko je Marselj bio loš danas, govori činjeninca da u prvom poluvremenu nije uputio nijedan šut u okvir gola. U drugih 45 minuta, domaći tim je imao jalovu inicijativu, imao neke poluprilike, ali ništa posebno. Na kraju je Mandanda u 77. minutu sprečio goste da povedu sa 2:0 posle pokušaja Serija.

Salve zvižduka na kraju su rekle Mičelu i njegovim izabranicima kakav fudbal igraju...

LIGA 1 - 13. KOLO:

Anže - Ren 0:2 (0:1)