""
""

Rvačko bacanje, gaženje na glavu, lakat u facu... Pobesneli Zlatan, brutalni Mings i očajni sudija (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 04.03.17. | 14:32

Neverovatni dueli na Old Trafordu, tri situacije za crveni karton i na kraju isključen pogrešan čovek

Ludo prvo poluvreme na Old Trafrodu i Zlatan Ibrahimović u centru pažnje. Bornmut je uspeo da izvuče 1:1 posle prvih 45 minuta na gostovanju Mančester Junajtedu, ali su utakmicu obeležili brutalni dueli i konfuzno suđenje Kevina Frenda.

Zlatan Ibrahimović se u 39. minutu provukao bez žutog kartona pošto je rvačkim zahvatom bacio Tajrona Mingsa na zemlju.

Samo tri minuta kasnije, sudija Kevin Frend je ipak pokazao žuti karton Zlatanu koji se žalio na nedosuđen penal. Poluvreme je okončano na kontroverzan način. Tajron Mings je vratio Zlatanu za ono bacanje, tako što je nagazio Šveđanina na glavu?!

Sudija ni to nije video, pa je i Mings prošao bez kartona iako je zaslužio isključenje. Već u narednom napadu, Ibrahimović je nokautirao Mingsa pošto ga je u jednom vazdušnom duelu namerno udario laktom u glavu. Bio je to klasičan prekršaj za crveni karton, ali Kevin Frend opet ništa nije video?!

Na kraju je isključen Surman koji je protestovao i Frend mu je prestrogo pokazao žiuti karton. Očajno suđenje arbitra koji je potpuno izgubio kontrolu nad dešavanjima na terenu...