Rubin sija u Mahačkali (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 06.03.17. | 19:23

Tri boda putuju u Kazanj, domaćin promašio i penal

Rubin, nekadašnji šampion Rusije, daleko je od stare reputacije koju je izgradio dok ga je vodio Kurban Berdjev, ali i dalje ume da bude ubojit na strani.

To je na svojoj koži danas osetila ekipa Anžija iz Mahačkale, koja je poražena na svom terenu minimalno - 0:1 (0:1).

Za pogodak odluke pobrinuo se napadač gostiju Maksim Kanunikov koji je desetak minuta pre kraja rešio ovaj tvrd i neizvestan duel i doneo Rubinu tri boda kojim se učvrstio u sredini tabele.

Anži itekako ima za čim da žali, a posebno njihov vezista Katsaev koji je promašio jedanaesterac u 22. minutu. Šutirao je mlako, pravo u golmana Ružikova koji mu je uhvatio živu loptu. Domaćin je pride meč dočekao i sa igračem manje jer je zbog drugog žutog kartona u 77. minutu isključen Iranac Ezatolahi, a Rubin je u završnici znalački kaznio tu grešku i upisao novu pobedu.