""
""

Revija lepih golova u Portimau: Pobedio Paulinjo u epizodi sam protiv svih (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 30.10.17. | 23:04

Na kraju 7+ u sudaru Portimonensea i Vitorije Setubal

Gosti su dobili gol fore. I potom po labranji. Pogodak Arnolda Isoka imao je efekat sasvim suprotan od očekivanog. Umesto da pogura Vitoriju Setubal izazvao je bes Portimonensea. Nisu se dobro proveli suparnici. Na kraju 5:2 u meču u kojem nismo videli samo sedam golova, već među njima i nekoliko veoma lepih poteza.

Dva su nam se posebno dopala. Prvo projektil Oriola Rosela iz devetog minuta utakmice kada je Portimonense stigao do izjednačenja. Zaista lepo, ali ništa naspram Paulinjovog slaloma iz 61. minuta. Omaleni brazilski napadač je nekako nonšalantno na prošetao pored maltene kompletne Setubalove odbrane i postigao četvrti gol Portimonensea.

Do kraja meča još dva, čisto za one koji su igrali 7+. Ako je takvih i bilo.