"Braga sigurna"

Rekli smo vam već - Braga je fiks dana (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 27.11.17. | 22:00

Feirense slomljen za 40 minuta

Braga sigurnaŠteta samo što igra u ligi tri nedodirljiva portugalska velikana. U nekimd rugim prvenstvima istog ranga možda bi se i pobila za neku titulu. Ovako, večito četvrta. I prilično sigurna kad naiđe na slabije od sebe. U 12. kolu Primeire rutinskih 3:1 protiv Feirensea, pošto su gosti sa Munisipala razoreni već u pvih 40 minuta.

Prvo Bruno Vijana, pa onda dva puta u razmaku od samo tri minuta Paulinjo. Tek da Feirenseu ne padne na pamet da će izbeći poraz. Braga ponovo četvrta, dva boda ispred Maritima, ali i četiri iza Benfike, da ne pominjemo Sporting i Benfike.

Odličan je to tim, U grupi Lige Evrope prvi ispred Ludogoreca, istanbul Bašakšehira i Hofenhajma. Ali i bolji od Brage ne bi ništa mogli u konkurenciji sa Benfikom, Portom i Sportingom. Njihovo je to prvenstvo.

Za utehu Feirenseu, taj njihov jedini gol bio je posledica sigurno najlepše akcije na utakmici. Za više - jednostavno se nije moglo.