""
""

Real rasturio Levante, velemajstorski gol Iguaina! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 06.04.13. | 19:54

Madriđani gubili od 32. minuta sa 0:1, ali su do kraja susreta čak pet puta tresli mrežu simpatičnih gostiju

Real Madrid je zadržao drugo mesto na tabeli španske Primere posle 30. kola! Levante je poveo na Satnijago Bernabeuu posle nešto više od pola sata igre golom Mičela Herera, a onda je usledio pravi potop za simpatične goste, pošto su do kraja dobili čak pet golova.

Madriđani su ovim trijumfom prišli lideru Barseloni na deset bodova zaostatka, a trećeplasiranom Atletiku pobegli na plus četiri. S druge strane, Levante je doživeo neuspeh nakon četiri utakmice, ali mesto u sredini tabele mu nije ugroženo.

Preokret domaćeg tima inicirali su u finišu prvog dela Iguain fantastičnim pogotkom u 37. minutu, odnosno Kaka dva minuta kasnije, kada je sigurno izveo najstrožu kaznu.

U nastavku susreta gosti zaista nisu imali šta da traže na terenu. Real je rutinski odrađivao posao, a onda u samom finišu, za samo sedam minuta, još tri puta matirao golmana Levantea.

Prvo je Ronaldo na dodavanje Iguaina povision  na 3:1, da bi u 84. i 91. minutu Mesut Ozil sa dva pogotka stavio tačku na ovaj okršaj.

Portugalac je, zanimljivo, na teren ušao u 46, a Ozil tek u 76. minutu.