"Isko"
"Isko"

PRIMERA: Očajna Malaga jedva do boda sa Saragosom (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 03.02.13. | 14:02

Andalužani bez Demikelisa i Monreala, koji je postao novi igrač Arsenala, nisu uspeli da iskoriste lošu formu gostiju i da se sa nova tri boda približe Real Madridu

Isko

Fudbaleri Malage očigledno su zapali u malu krizu rezultata, pošto su na svom terenu remizirali sa slabom Saragosom 1:1 (1:1).

Sada se vidi koliko Demikelis i Monreal, koji je postao novi igrač Arsenala, znače Andalužanima. Vodeći gol na utakmici postigao je Elder Poštiga u 13. minutu posle odlično ubačene lopte Fernandeza, a Portugalac sjajnim volej udarcem matirao Kabaljera, i zasluženo doveo svoj tim do vođstva.

Ipak, bod domaćinu doneo je Isko sa bele tačke u 23. minutu. Jedanaestercu je prethodilo igranje rukom Paredesa u svom kaznenom prostoru, zbog čega je dobio žuti karton. Do kraja utakmice gosti su više napadali i bili konkretniji, međutim, rezultat se nije menjao.

Saragosa je poslednja dva minuta igrala sa igračem manje, pošto je Hose Mari dobio drugi žuti karton i u svlačionicu otišao malo ranije nego što se očekivalo.

Posle ovog kola Malaga ostaje na četvrtom mestu sa 36 bodova, jednim više od Betisa, dok je Saragosa zabeležila drugi remi u poslednja dva kola i tako pala na 15. poziciju.