""
""

Preokret za povratak na tron: Briž se pita za titulu!

Vreme čitanja: 1min | sub. 26.04.14. | 20:06

Lokeren vodio golom Harbauija, ali su Gudjonsen, De Suter i Sobota u poslednjih pola sata odveli ekipu Mišela Prudoma na lidersku poziciju – 1:3

Klub Briž je novi lider belgijske Pro lige! Ekipa Mišela Prudoma savladala je Lokeren na Daknam stadionu posle preokreta sa 3:1 i smenila Standard na čelu.

Gosti su očajno odigrali u prvom poluvremenu, gubili golom Harbauija od 40. minuta, ali su u poslednjih pola sata došli do vrlo važna tri boda.

Preokret je kreirao Valdemar Sobota, koji je namestio dva gola rezervistima Ejduru Gudjonsenu i De Suteru, a onda i u petom minutu nadoknade i sam zatresao mrežu Bubakara Berija.

Standard će sutra imati izuzetno težak zadatak da se vrati na prvo mesto, pošto gostuje Anderlehtu u Briselu.