"Siti"
"Siti"

PREMIJER: Građani sami sebe eliminisali iz trke za titulu! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 09.02.13. | 20:30

Mančester siti posle poraza od Sautemptona definitivno se oprostio od trke sa Junajtedom...

SitiSautempton je priredio malu senzaciju u 26. kolu Premijer lige, pošto je savladao Mančester siti sa 3:1 i praktično ih eliminisao iz šampionske trke sa gradskim rivalom, Junajtedom, koji trenutno beži devet bodova. Štaviše, bolje reći da su Građani sami sebe eliminisali, jer su loše ušli u meč i do kraja nisu uspeli da preokrenu rezultat kao što im je polazilo za rukom/nogom nekoliko puta do sada.

Naime, već u 7. minutu Pančeon je matirao Harta, a 15 minuta kasnije golman Građana je ponovo morao da vadi loptu iz mreže, kada se u njegovom petercu najbolje snašao Dejvis. Gosti su uspeli preko Džeka u 39. minutu da smanje i eventualno najave još jedan preokret, međutim, autogol Berija u 48. minutu pokopao je sve njihove nade, ujedno i Manćinijeve da će odbraniti krunu...