""

PLS: Da li je vreme da se Zemun vrati?

Vreme čitanja: 2min | ned. 26.03.17. | 18:07

Ekipa Milana Milanovića dobila Inđiju i prišla Slobodi na tri boda

Poraz od Mačve u derbiju pao je u definitivno u zaborav - Zemun je na pobedničkom kursu i ne dozvoljava Slobodi da diše! Ekipa koju sa klupe predvodi Milan Milanović, a igraju poznata superligaša imena poput Amera Osmanagića, Bubanje, Beljića ili Kirovskog, savladala je Inđiju u pretposlednjem susretu 19. kola i ponovo je na samo tri boda od druge pozicije koja direktno vodi u elitu.

Nakon što su u prošlom savladali direktnog rivala u borbi za Superligu - užičku Slobodu, Zemunci su danas minimalnim rezultatom dobili vrlo neugodne Vojvođane koji za poraz nisu znali još od oktobra meseca.

Meč na Gardošu rešio je Stefan Dimić pogotkom u 24. minutu. Prvi deo susreta generalno bio je ispod nivoa prvoligaškog fudbala, ali u nastavku je zato imalo šta da se vidi. Inđija se malo otvorila, kvalitetniji Zemun dobio više prostora i dovoljno je reći samo da su domaći dva puta pogađali stativu i jednom prečku, kako bi se dočarala njihova nadmoć.

S ova tri boda Zemun je sada na 30, što će reći samo na pobedu uza drugoplasirane Slobode. Iza, na 27, trenutno je Radnički iz Pirota, odnosno Budućnost iz Dobanovaca koja je danas tukla ČSK Pivaru takođe sa 1:0...