Veliki uspeh Ognjenovićevih kadeta – Orlići idu na Prvenstvo Evrope

Vreme čitanja: 1min | sre. 22.03.17. | 19:01

Orlići se pobedom nad Crnom Gorom plasirali na završnu smotru - 1:0

Kadetska reprezentacija Srbije je uspela. Učenici Perice Ognjenovića igraće na završnoj smotri najboljih evropskih selekcija pošto je danas u trećem kolu elit runde savladala Crnu Goru. Uz trijumf Škotske nad Švajcarskom to je bilo dovoljno za konačan uspeh.

Nisu naši kadeti danas pružili blistavu partiju, ali su opravdali ulogu favorita protiv Crne Gore (1:0). Jedni gol na meču postigao je Stuparević u 57.minutu.

Orlići su bili bolji rival, imali su više šansi i do vođstva su mogli da dođu mnogo ranije. Kapiten i najbolji igrač naše selekcije Armin Đerlek je promašio jedanaesterac u 13.minutu. Tačnije, pročitao ga je golman Crne Gore Popović. Međutim, taj detalj se brzo zaboravio. Orlići idu dalje.

Armin ĐerlekCrna GoraEvropakadetska reprezentacija SrbijePerica OgnjenovićSrbija