"Perez igra rukom"

Perez „rukometaš“ ojadio Granadu, Betisu bod s gostovanja (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 24.10.15. | 20:19

U 39. minutu viđen je jedan potpuno neshvatljiv potez

Perez igra rukomNa vrhunskom nivou je jedan potez dovoljan da prevagne na vašu stranu ili da vas košta pobed. Upravo takav momenat zbio se u 39. minutu meča devetog kola Primere u kome je Granada dočekala Betis. Domaći su imali vođstvo posle pogotka Dimitrija Folkijea, ali je Ruben Perez odigrao loptu rukom, napravio jedanaesterac i tako koštao svoju ekipu pobede - 1:1 (1:1).

I prvi gol je obeležila velika greška. Defanzivci Betisa su bili smušeni, a već u trečem minutu Folkije je uspeo da im se prikrade,iskoristi grešku Hajka Vestermana, upeca loptu i sprovede je u mrežu. Domaći navijači su pomislili da je možda ovo utakmica u kojoj će Granada upisati pobedu posle sedam utakmica u nizu, ali avaj.

U 39. minutu Perez je uradio nešto što se retko viđa. Praktično je napucao loptu rukom bez ikakvog razloga. Deluje da ovo nije slučajnost, ali ne želimo da verujemo da bi neko namerno uradio ovako nešto. Ruben Kastro je to znalački kaznio.

Posle ovog meča Betis se nalai na 9. poziciji s 12 osvojenih bodova, dok je Granada na 18. mestu sa samo šest bodova u džepu. Koliko bi joj samo značila pobeda na ovom meču...