""
""

Partizan odbranio Banjicu u Ligi šampiona!

Vreme čitanja: 1min | sre. 16.12.15. | 21:39

Partizan je protiv mađarskog OSC odlično igrao prve tri četvrtine. Ipak, poslednja deonica je pripala protivniku, koji nisu realizovali poslednji napad za izjednačenje, pa je domaćin pobedio

Vaterpolisti Partizana pobedili su na bazenu na Banjici mađarski OSC sa 5:4 (1:1, 2:0, 1:0, 1:3), u četvrtom kolu Grupe B Lige šampiona.

Partizan je zabeležio drugu pobedu, a uz još dva poraza je ostao u igri za plasman u sledeću fazu takmičenja.

Pogotke za srpski klub dali su Draško Gogov, Nikola Jakšić, Ognjen Stojanović, Mateja Asanović i Lukas Gilen, a za madjarski Adam Deker dva i Đer Mikloš i Draško Braguljan po jedan.

Partizan je odlično igrao prve tri četvrtine, a posebno je bio raspoložen golman Dimitrije Rističević. Ipak, poslednja deonica je pripala protivniku, koji nisu realizovali poslednji napad za izjednačenje, pa je domaćin pobedio.

Crno-beli će u sledećem kolu koje se igra 3. februara gostovati Jugu u Dubrovniku.