""
""

Paladino zaustavio Bolonju: Dal'Ara još strepi za opstanak...

Vreme čitanja: 1min | ned. 13.04.14. | 14:51

Kerubin u finišu prvog poluvremena doveo domaće u vođstvo, ali je u finišu meča Parma stigla do boda – 1:1

Podela plena koja verovatno ne odgovara ni Bolonji ni Parmi – 1:1 (1:0). Domaćinu su tri boda značila put u sigurnu luku, a Parmi potpuni povratak u borbu za Evropu, ipak, krajnji ishod je bio najrealniji.

Bio je to meč bez mnogo šuteva i izrazitih prilika, ali domaćin sigurno više žali za bodovima, jer je vodio od 44. minuta golom Kerubina, kojem je asistirao Hristodulopulos.

Ipak, kako se meč bližio završetku tako je Parma sve više sužavala obruč oko gola Đanluke Kurčija, što je na kraju krunisano i izjednačujućim pogotkom.

Bolonja je sa ovim bodom odaljena tri boda od opasne zone, ali u narednom kolu gostuje Juventusu, a zatim dočekuje Fjorentinu.

Parma sledeće subote igra možda i meč sezone, pošto na Enio Tardini stiže direktan konkurent za Ligu Evrope, milanski Inter.