""
""

Oslabljena Roma slavila u Bolonji, Kristaldo zaledio Rimljane u 93. minutu! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 22.02.14. | 22:45

Nešto bolju igru Vučica krunisala efektnom i efikasnom akcijom u 37. minutu – 0:1

Roma je na Reanato Dalaru izašala bez kapitena Frančeska Totija, rovitog Kevina Strotmana i bekova Majkona i Torosidisa, ali je ipak uspela da zabeleži očekivani trijumf u Bolonji – 0:1 (0:0).

Vučica je nešto bolju igru od izabranika Davidea Bardinija uspela da kruniše u 37. minutu, kada je nakon izuzetno efektne akcije, ali i perfektne asistencije Miralema Pjanića, loptu u mrežu Đanluke Kurčija zakucao Radža Naingolan.

Rimljani su u finišu prvog poluvremena, ali i tokom drugog, mogli svoje vođstvo da učine još ubedljivijim, međutim, izostala je realizacija gostujućih napadača.

To su domaći mogli da kazne u samom finišu meča, a pogotovo u 93. minutu, kada je Kristaldo iz neposredne blizine glavom gađao pored gola zaleđenog Morgana de Sanktisa.

Vučica je odradila posao i sa sedam bodova prednosti očekje sutrašnju utakmice najvećih konkurenata, ali i naredna dva meča sa Interom i Napolijem u Seriji A.