""

Opet taj Konstantin Budesku! FCSB slavio u nadoknadi vremena! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 16.07.17. | 22:06

Nekadašnja Steaua slavila protiv Voluntarija - 2:1

Bilo je njegovih impresivnijih partija, posebno dok je igrao u Astri, ali je Konstantin Budesku je na premijeri rumunskog prvenstva pokazao da bi mogao da bude veliko pojačanje za FCSB!

Prva utakmica i - prvi gol. Istina iz penala, ali je bivši pik Crvene zvezde do tog 34.minuta bio ubedljivo najbolji igrač nekadašnje Steaue, pokazavši da Điđi Bekali nije uzalud broja novce kako bi ga privoleo u Bukurešt.

Upravo posle njegovog slobodnjaka golman Voluntarija Balauru je faulirao Tanasea, a Budesku je rutinski ponetirao sa kreča. Međutim, do konačnih 2:1 tim iz Bukurešta je došao teškom mukom.

Posle pogotka Balana u 55.minutu Voluntari je dugo odolevao, pretio iz prekida. Ali je na nacionalnom stadionu presudio Man u zaostavnom vremenu.

U drugom meču današnjeg programa Astra je pogotkom Markinjosa slavila protiv novog prvoligaša Sepsija.