""
""

Odlični Monako ubedljiv u Kaenu, ali je Tulalan sve zabrinuo... (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 10.04.15. | 22:24

Utakmicu je obeležio fantastični trio Marsijal - Silva - Fereira Karasko, koji je učestvovao kod svakog od tri pogotka Monaka na ovoj utakmici - 0:3

Bodovi Monaka od velike važnosti u borbi za plasman u Ligu šampiona, ali povreda Žeremija Tulalana koja je pošteno zabrinula Leonarda Žardima pred prvi meč četvrtfinala Lige šampiona sa Juventusom u Torinu. Kneževi su rutinski došli do ubedljive pobede u Kaenu, čime su bar na dva dana prestigli Olimpik iz Marselja na trećoj poziciji francuske Lige 1 - 0:3 (0:2).

Utakmicu je obeležio fantastični trio Marsijal - Silva - Fereira Karasko, koji je učestvovao kod svakog od tri pogotka Monaka na ovoj utakmici.

Marsijal je u 29. minutu iskoristio perfektan dribling Janika Fereire Karaska, koji je slomio kičmu defanzivcima Kaena na levom boku, a onda uposlio svog saigrača na drugoj stativi kojem nije bilo teško da postigne vodeći pogodak za svoj tim.

Gosti su u nastavku meča znalački držali loptu u svom posedu, ali ih je u petom minutu nadoknade zadesio veliki peh, pošto je teren, izgleda zbog povrede zadnje lože, napustio iskusni Žeremi Tulalan.

Ipak, to nije poremetilo izabranike Leonarda Žardima, koji su sa dva pogotka Bernarda Silve, prvo na asistenciju Fereire Karaska, a onda Marsijala, došli do ubedljivog trijumfa.

LIGA 1 - 32. kolo:

Kaen - Monako 0:3 (0:1)