"Vitese"

Od gotovog veresija: Vitese ponudio Ajaksu lidersku poziciju

Vreme čitanja: 1min | sub. 21.12.13. | 21:48

Herenven očitao fudbalsku lekciju Nemanji Gudelju i AZ Alkmaru – 5:1

ViteseVitese je imao sve u rukama, vođstvo od dva gola na poluvremenu, a onda je sve prosuo i dozvolio Heraklesu da izjednači na 2:2 i pruži priliku Ajaksu da za 24 sata preuzme čelnu poziciju Eredivizije.

Marko Vejinović, naše gore list o kome je MOZZART Sport pisao u rubrici Srpski sinovi, omogućio je Anholtu i Pjazonu da u prvom poluvremenu postignu po gol i najave osvajanje sva tri boda, međutim, sve je pokvario Brajan Linsen sa dva gola u nastavku meča. To može skupo da košta tim iz Arnhema, jer ukoliko Kopljanici sutra pobede Rodu na gostovanju preuzeće prvo mesto.

Herenven se igrao u Alkmaru. Srca su očitala fudbalsku lekciju Nemanji Gudelju i AZ-u – 5:1, a junak meča svakako je Cijeh sa dva gola i jednom asistencijom. Alfred Finbogason je takođe upisao pogodak i asistensiju, čime je povećao učinak na 16 golova i tako učvrstio čelnu poziciju na listi strelaca.