""

Obradović debitovao pobedom, Orlići lako sa Bugarima

Vreme čitanja: 1min | uto. 21.02.17. | 15:56

Golove za Srbiju postigli Đorđe Jovanović, Luka Adžić i Igor Zlatanović

Milan Obradović imao je uspešan selektorski debi na klupi omladinske reprezentacije Srbije! U sklopu priprema za elitnu rundu kvalifikacija za Evropski šampionat Orlići su u u prvom od dva prijateljska meča protiv vršnjaka iz Bugarske slavili sa 3:1. Meč je odigran na terenu sportskog centra u Staroj Pazovi.

Naši momci su pokazali da su daleko kvalitetniji od rivala, pa su pitanje pobednika rešili već posle prvog dela igre, kada su postigli sva tri gola. Obradović je u nastavku izmešao sastav i Bugari su uspeli da ublaže poraz.

Golove za Srbiju postigli su Đorđe Jovanović (10. minut), Luka Adžić (38) i Igor Zlatanović (42).

Druga provera sa komšijama zakazana je za četvrtak s početkom u 11 sati.

Posle utakmica sa Bugarima omladince Srbije očekuju dve provere protiv selekcije Bosne i Hercegovine 7. i 9. marta, takođe u sportskom centru u Staroj Pazovi, a turnir elitne runde kvalifikacija za plasman na EP igra se u Nemačkoj od 23. do 28. marta u blizini Frankfurta. Pored Srbije i domaćina, u našoj grupi su još Slovačka i Kipar.

(foto: starsport)