"Junak meča - Tom De Suter"

Obradović asistent, ali je evrogol De Sutera u 91. minutu oduzeo Jankoviću još jedan veliki skalp (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 16.01.15. | 22:51

Klub Briž izvukao bod protiv Mehelena 1:1

Junak meča - Tom De SuterJesenas je Aleksandar Janković favorizovanom Klub Brižu očitao bukvicu (3:1), a večeras se pokazalo da mu taj rival zaista leži. Mehelen međutim nije uspeo da ostvari još jednu pobedu nad plavo-crnima pošto mu je majstorija veterana Toma De Sutera volejom u 91. minutu oduzeo pravo da se uz trijumfalni poklič vrati kući – 1:1.

Krivica je delom i na iskusnom štoperu Mehelena Šeldonu Batou, koji je dozvolio iskusnom De Suteru da jednu nimalo laku loptu prvo primi kolenom, a potom u maniru najboljih golgetera volejom neodbranjivo gađa u sam ugao gostujućeg gola.

De Suter je time anulirao pogodak 23-godišnjeg Jensa Nesensa, koji je ubitačnu kontru po levom krilu i pravovremenu asistenciju Ivana Obradovića krunisao pogotkom za 1:0.

Džaba. Janković, Obradović, Miloš Kosanović (igrao ceo meč), Dalibor Veselinović (zamenio baš Nesensa u 61. minutu) i družina morali su da se zadovolje bodom.