""

Njukasl se žalio zbog crvenog kartona Koloćinija (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 26.10.15. | 16:53

Argentincu preti jedna utakmica suspenzije

Uprava Njukasla žalila se Fudbalskoj asocijaciji Engleske zbog crvenog kartona Fabriciju Koloćiniju na utakmici protiv Sanderlenda.

Argentinac je isključen u poslednjem minutu prvog poluvremena, jer je oborio Stivena Flečera u šesnaestercu, što je kažnjeno penalom.

Ukoliko Regulatora komisija FA ne uvaži ovu žalbu, Koloćini će propustiti utakmicu protiv Stouka kod kuće u subotu.

Isključenje Koloćinija ispostavilo se kao prekretnica u nedeljnom derbiju, završenim šestom uzastopnom pobedom Sanderlenda nad Njukaslom - 3:0 Posle njegovog faula Adam Džonson je pogodio za vođstvo, da bi još dva gola potom dali Bili Džons i Flečer.

Ovaj poraz ostavio je Njukasl na 19. mestu u Premijer ligi, sa istim brojem bodova koliko ima i 18. Sanderlend.