""

Nica u Renu „pobegla sa lopate“ (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 12.02.17. | 16:57

Tim iz Bretanje imao prednost od 2:0, ali nije izdržao do kraja

Nica polako, ali sigurno gubi dah u šampionskoj trci. Ekipa sa Azurne obale osvojila je samo bod na gostovanju kod Rena (2:2) u meču 25. kola francuske Lige 1.

A dobro je da je i toliko iščupala pošto je gubila sa dva gola razlike i delovalo je da je čeka katastrofa u Bretanji.

Valentin Ejserik bio je najbolji igrač Nice u ovoj utakmici, pošto je najpre u 59. minutu namestio gol rezervisti Anastasiosu Donisu, a zatim je i sam zatresao protivničku mrežu u 81. minutu.

Ekipa Rena je u prvih sat vremena utakmice igrala prilično dobro, a već posle 20-ak minuta stigla je do ubedljive prednosti. I domaći tim imao je svog junaka danas.
To je bio Đovani Sio. On je već u sedmom minutu asistirao Morganu Amalfitanu, a u 21. minutu je povisio na 2:0.

Postigla je Nica treći gol tri minuta pre kraja utakmice, ali je on poništen zbog opravdano dosuđenog ofsajda u kojem se našao strelac Želson Fernandeš.

Ekipa Rena tako je i na sedmoj uzastopnoj utakmici propustila priliku da zabeleži pobedu, dok je Nica na sedmom gostovanju zaredom ostala bez trijumfa.