Ni Drogba ni Snajder ne pomažu protiv Nece Tomića (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pet. 08.03.13. | 20:56

Srpski internacionalac kumovao senzacionalnoj pobedi Genčlebirligija u Istanbulu. Galatasaraj promašivao za nevericu!

Radost fudbalera Genčlebirligija

Ima dana kada vam jednostavno ništa ne polazi za nogom, a danas je bio baš taj dan za Galatasaraj, koji je u duelu sa Genčlebirligijem dominirao, stvarao prilike, ali je na kraju morao da se pomiri sa porazom od 0:1 (0:0).

Porazom za koji je zaslužan doskorašnji as Partizana Nemanja Tomić, koji je u 60. minutu gađao Bjorna Fleminksa u trepavicu, a ovaj otresao čuvara, poklonio se i Genčleru doneo prvu pobedu nad istanbulskim Lavovima još od decembra 2010. godine. Galati je, pak, naneo prvi prvenstveni poraz još od 18. januara.

Doduše, kako su prvotimci Genčlera stigli do tri boda verovatno ni njima nije jasno, obzirom da je Hamit Altintop pogađao okvir gola, Didije Drogba bio neprecizan sa penala u 85. minutu, a Burak Jilmaz... Pa, pogledajte i sami.

Drogbina reakcija govori više od hiljadu reči. Bez obzira na to što se i on obrukao.

Tomić je, inače, igrao do 66. minuta, dok su Duško Tošić i Radosav Petrović sve vreme bilo u pobendičkom timu. Dejana Lekića nije bilo ni na klupi

Galata je, uprkos porazu, ostala na čelu Super liga, ali bi Bešiktaš u slučaju pobede na gostovanju kod Trabzona mogao da joj priđe na samo dva boda zaostatka. Genčler je sada na deobi osmog mesta na tabeli sa Eskišehirom.