""

Nešto je trulo u državi Bajern (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pet. 22.09.17. | 22:20

Volfzburg gubio 2:0 u Minhenu, ali je ipak osvojio bod

Najtrofejniji nemački klub ne zna gde bije, a to se videlo i u meču šestog kola Bundeslige protiv Volfzburga u Minhenu koji je završen remijem 2:2. Izgleda da je 2:0 stvarno najopasniji rezultat, pa čak i kada je u pitanju slavni minhenski Bajern. Jer sve je delovalo lepo i lako tokom prvog poluvremena na stadionu Alijanc arena u Minhenu.

U 33. minutu Marsel Tiseran je skrivio penal, a Robert Levandovski je bio precizan sa bele tačke. Nisu navijači Bajerna morali mnogo da čekaju na novo slavlje.

Devet minuta posle prvog gola stigao je i drugi, a ovaj put strelac je bio Arjen Roben posle dodavanja Rafinje.

Bavarci su nastavili da napadaju i na početku drugog poluvremena, ali jednostavno nije išlo. Bilo je previše nervoze i neposrazuma u ofanzivnim akcijama Anćelotijeve ekipe.

A ispostavilo se da Vukovi to itekako znaju da kazne, a videli smo i koliko će Nojer da nedostaje Bajernu. Igrao se 56. minut kada je Maksimilijan Arnold snažno izveo slobodan udarac sa više od 25 metara, a lopta je rezervnom golmanu Svenu Urlihu maltene prošla kroz ruke.

Tada je nervoza u domaćem timu polako počela da dostiže maksimum. Iz takve situacije na terenu Volfzburg je uspeo da dođe do izjednačujućeg gola.

Sedam minuta pre kraja Pol Verheg je sjajno centrirao sa desnog boka, a Danijel Didavi je glavom postavio konačan rezultat.

Za radost navijača Vukova i glavobolju i brigu Karla Anćelotija.