""
""

Na Kalderonu sve rešeno u dva minuta, Atletiko ostao treći! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 31.03.13. | 22:58

Valensija povela golom Žonasa u petom minutu, samo minut kasnije Falkao postavio konačan rezultat – 1:1

Iako se nakon furioznog početka meča na Visente Kalderonu očekivala veoma efikasna bitka između Atletiko Madrida i Valensije, ostalo je samo 1:1.

Kažemo samo, jer je taj rezultat na snazi bio već u šestom minutu. Minut ranije Žonas se najbolje snašao u petercu domaćih, koji je nakon velike gužve i greške Mirande, poslao loptu u mrežu domaćih.

Ipak, Madriđani su odlično reagovali nakon primljenog gola. Kreator akcije bio je Arda Turan, a egzekutor Radamel Falkao. Turski reprezentativac je sjanjno prebacio kompletnu zadnju liniju gostujuće ekipe i na drugoj strani našao surovog Kolumbijca koji je loptu prosledio u mrežu Dijega Alvesa.

U nastavku meča su do gola i osvajanja celog plena mogli i jedni i drugi, domaći su bili za nijansu opasniji, ali ipak nije došlo do promene rezultata.