"Dimitar Berbatov"

Moćni Berbatov volejom zavio Poterse u crno (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 23.02.13. | 15:47

Bugarski internacionalac postigao jedini gol u pobedi Fulama nad Stoukom. Blistao i golman Mark Švarcer

Dimitar Berbatov

Možda nije igrač koji će preorati teren, ali Dimitar Berbatov svakako jeste pravi fudbalski genijalac! Strahovit volej koji je uhvatio u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena srušio je Stouk Siti, pa je Fulam osvojio tri vredna boda – 1:0 (1:0).

Trenutan fudbalske umetnosti zbio se u 47. minutu kada je Berba kaznio loše ispucavanje Stouka i iz prve gađao u bliži ugao gola Asmira Begovića. Neodbranjiv udarac u prigodnom momentu – na jubilarnoj, 200. utakmici Bugarina u Premijer ligi.

Velike zasluge za pobedu pripadaju i golmanu Fulama Marku Švarceru, koji je branio utakmicu života. U 56. minutu je pročitao i nameru Džonatana Voltersa sa bele tačke i sprečio povratak Potersa.