""

Milanu nema pomoći! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 01.05.16. | 17:11

Palermo protiv Sampdorije uzeo tri zlatna boda

Nije valjao Siniša Mihajlović, a izgleda da ne valja ni Kristijan Broki. Ekipa Milana uz mnogo muke danas je na svom terenu uspela da izvuče samo bod protiv davljenika Frozinonea (3:3) u meču 36. kola Serije A.

Goste je na San Siru danas tri minuta delilo od velike i važne pobede, ali je onda Vasil Prima igrao rukom u kaznenom prostoru, a Žeremi Menez iskoristio penal za konačan rezultat.

Da nije bilo ovoga, sigurno je da bi centralna figura meča bio sjajni nemački fudbaler Oliver Kragl koji minut pre kraja prvog poluvremena bombom sa više od 30 metara doveo Frozinone u vođstvo od 2:0.

A da je Milan izgubio svakako bi tragičar bio nevaljali dečko italijanskog fudbala Mario Baloteli koji u 49. minutu nije iskoristio penal. Tačnije, golman gostiju Frančesko Bardi je zaustavio njegov šut.

Mogao je Baloteli da bude i junak ovog meča, ali je njegov udarac u petom minutu sudijske nadoknade završio na prečki.

Milan je odigrao još jedan loš meč, u kojem je morao u dva navrata da juri dva gola zaostatka.

Luka Paganini je već u drugom minutu doveo Frozinone u vođstvo i tada se videlo da će Rosoneri veoma teško da izađu na kraj sa gostima.

Delovalo je u 54. minutu da Milanu nema spasa kada je povisio na 3:1, ali je domaćin krenuo u potpunu ofanzivu i 20 minuta kasnije Luka Antoneli je najavio uzbudljivu završnicu.

Izuzetno važnu pobedu u borbi za opstanak izborio je Palermo koji je na svom terenu slavio protiv Sampdorije sa 2:0.

Ovo je sicilijanskom timu bio drugi uzastopni trijumf i sada ima 35 bodova, koliko i Karpi koji je izvan zone ispadanja.

Srpski fudbaler Nenad Krstičić neće po dobrom pamtiti ovaj duel jer je pet minuta pre kraja postigao autogol.