""

Marselj kad pobeđuje - radi to pakleno dobro! Strašan Mendijev hitac uništio Bastiju (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 13.09.15. | 23:00

Mičelova ekipa upisala i drugu ubedljivu pobedu u sezoni...

Konačno – pakleni Marselj! Kada Mičelov Olimpik pobeđuje, radi to na način od kojeg zastaje dah. Troa je pre samo mesec i po dana primila čak šest golova, a Bastija je ovog puta sa Velodroma ispraćena sa četiri gola u mrežu – 4:1.

Drugu pobedu u sezoni najavio je mladi Benjamin Mendi, koji je već u 15. minutu navijačima spremio pravi spektakularni hitac, koji bi vrlo lako mogao da se nađe na televizijskim špicama. Posle uigrane akcije iz kornera s leve strane lopta je stigla do Mendija koji je raspalio po istoj iz koraka, a ona pod prečku završila iza leđa golmana Jespera Hansena.

Posle furioznog početa na drugi pogodak čekalo se tačno pola sata, a onda je Roman Alesandrini izveo još jednu majstoriju i asistenciju Mičua Bačuaija pretvorio u gol za uvećanje vođstva. No, nedugo zatim isti fudbaler je imao još jednu lukavu reakciju, posle koje je pobeda bila praktično overena.

Poslednji pogodak Marselja delo je mladog Bačuaija, dok je počasni pogodak postigao Brandao u 78. minutu susreta.

LIGA 1 – 5. KOLO

PSŽ – Bordo 2:2 (2:1)