""
""

Malaga propustila zicer za Evropu, La Korunja na trenutak pobegla sa dna (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 26.04.15. | 13:47

Amrabat u 47. doveo domaćina u vođstvo, a Oriol Riera izjednačio u 60. minutu - 1:1

Malaga i Deportivo iz La Korunje podelili su bodove u 33. meču Primere – 1:1. Rezultat koji u suštini nijednom nije išao u korist. Domaćin je propustilo priliku da nastavi trku sa Viljarealom za drugu poziciju koja vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope, ali gosti ipak mogu biti zadovoljniji pošto su sa bodom bar na trenutak pobegli iz zone ispadanja.

Andalužani su opravdali statistički podatak koji kaže da su na sedam od poslednjih osam golova postigli u drugom poluvremenu pošto je Amrabat u 47. minutu pogodio za vođstvo. Radost njihovih navijača nije dugo trajalo. Oriol Riera je u 60. minutu postigao prvi gol za La Korunju u Primeri i ujedno postavio konačan rezultat.

Jedina uteha za Malagu je to što je produžila niz na osam mečeva kako ne zna za poraz Deportiva...