Majstorska radionica Paje na Velodromu - uzalud i gol Balotelija (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 06.05.18. | 23:05

Marselj posle preokreta pobedio Nicu

Olimpik iz Marselja uspeo je nekako da izađe na kraj sa Nicom na Velodromu i posle preokreta stigne do pobede od 2:1 u 36. kolu francuske Lige 1.

Istovremeno, ovim trijumfom, ekipa Rudija Garsija ostala je u konkurenciji za osvajanje drugog ili trećeg mesta koje vode u Ligu šampiona, odnosno kvalifikacije za to takmičenje.

Doduše, to im možda neće ni biti potrebno, ako u finalu Lige Evrope savladaju Atletiko Madrid i tako izbore vizu za elitno takmičenje.

Bilo kako bilo, u nedelju uveče je na Velodromu epitet junaka poneo Dimitri Paje. Njegovim golom u 72. minutu Olimpik je zaokružio preokret i došao do pobede.

A sve je počelo veoma loše za domaće jer su sjajni gosti poveli već u petom minutu pogotkom raspoloženog Marija Balotelija. Ipak, samo osam minuta bilo je potrebno domaćinu da se vrati u meč. Paje je asistirao, a Valer Žermen zatresao mrežu i najavio uzbudljiv nastavak meča.

FRANCUSKA 1 - 36. KOLO

Amijen - Pari Sen Žermen 2:2 (0:1)