"Radost Valbuene i saigrača"

Magija čarobnjaka Valbuene ugasila Tuluz (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 23.10.15. | 22:41

Spajić samo posmatrao, a Pešić učestvovao u stradanju gostujućeg tima na Žerlanu

Radost Valbuene i saigrača

Lion je konačno odigrao jedan dobar i ubedljiv meč na Žerlanu gde je sa tri komada u mreži ispratio kući Tuluz - 3:0 (1:0).

Ubedljivo su Lavovi slavili u meču u kojem je srpski reprezentativac Uroš Spajić sedeo na klupi za rezerve, dok je napadač Aleksandar Pešić ušao u igru u drugom poluvremenu, bez zapaženog učinka.

Domaćin je bolje otvorio utakmicu, preko Buvea je odmah ugrozio gol gostiju, a do prednosti Lion je stigao u 18. minutu kada je posle sjajnog prodora i lepe asistencije Valbuene letošnje pojačanje iz Španije Serhi Darder lepim golom doneo vođstvo Lionu.

Tim Ibera Furnijea bio je dominantan tokom cele utakmice, a u psolednjih dvadesetak minuta sa dva gola upotpunili su utisak sa večerašnjeg meča. Najbolji pojedinac večerašnjeg meča Matje Valbuena sjajnim udarcem u 69. minutu povećao je na 2:0, a tačku na trijumf Liona stavio je talentovani 19-godišnji Maksvel Korne koji je pogotkom u trećem minutu nadoknade postigao svoj prvenac u Ligi 1.

LIGA 1 - 11. KOLO

Kaen - Nant 0:1 (0:1)