"Radost gostiju iz Granade"

Ludnica i drama u Malagi: El Arabi i Ročinja izbili domaćinu trojku iz džepa (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 28.11.15. | 22:08

Granada se vratila kući sa bodom nakon izuzetno uzbudljivog finiša na Rosaledi (2:2)

Radost gostiju iz Granade

Luda utakmica dva tima iz donjeg dela tabele u Primeri završena je podelom bodova na La Rosaledi (2:2), a nakon svega viđenog Malaga je ta koja treba da bude srećna jer je izbegla da u finišu bude surovo kažnjena od strane Granade.

Imao je domaći tim prednost od dva gola do 83. minuta, a onda je usledio dramatičan finiš i dva gola glavom fudbalera iz Granade, iz isto toliko pokušaja, za konačnu podelu plena. Malaga, koja je do ovog kola bila u seriji od tri uzastopna poraza, povela je na vreme, golom Čarlsa u 45. minutu, a kada je rezervista Pablo Fornals sjajnim makazicama postigao prvenac i doneo prednost domaćinu od 2:0, izgledalo je da bodovi ostaju kod kuće.

Ipak, usledio je dramatičan finiš. Prvo je El Arabi na centaršut Folkijera smanjio na 1:2 u 83. minutu, a samo dva minuta kasnije iz slične akcije Ruben Ročinja je doneo preokret i izjednačenje svom timu.

Taj gol je dodatno otvorio utakmicu pa smo u finišu gledali otvorenu borbu spuštenog garda u kojoj su oba tima mogli do pobede. Ličilo je sve na uličnu tuču, timovi su naizmenično napadali gol rivala, ali je na kraju ostalo ipak relanih i poštenih 2:2, koji su više obradovali goste.