"Aleksandar Pešić"

Lorijan za pet minuta postigao tri gola i preokrenuo rezultat, Pešićev pogodak nedovoljan za povratak Tuluza(VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 29.11.14. | 21:47

Ren za 20 minuta završio sa Kneževima, Abdenur zatresao svoju mrežu

Aleksandar PešićPrava ludnica u Tuluzu – domaćini su poveli u 23. minutu, a na kraju su jurili remi do samog kraja i pogodak Aleksandra Pešića nije bio dovoljan da njegov tim osvoji bod protiv Lorijana – 2:3 (1:0).

Gosti su od 55. do 60. minuta postigli tri gola i napravili totalni preokret posle ranog vođstva Tuluza, Gueriro je načeo odbranu domaće ekipe, dva minuta kasnije Žano je iskoristio smušenost protivničkih defanzivaca, a Džordan Aju je u 60. minutu postigao poslednji gol svoje ekipe i to sa bele tačke.

Uspavane Tulužane je probudio Pešić i to posle greške golmana u kaznenom, te je iz peterca zatresao mrežu, ali to nije bilo dovoljno da njegova ekipa izvuče nešto iz ovog meča.

U derbiju dana Ren je uspeo da savlada umorni Monako, a domaćini su uspeli da završe posao u prvih 20 minuta. Abdenur je zatresao svoju mrežu u 11. minutu posle centaršuta sa leve strane, a sa istog dela terena je stigao i centaršut u 19. minutu kada je Ola Toivonen savladao Danijela Subašića.

Rems je u finišu došao do pobede protiv Bastije 2:1, a Lens je na kraju rutinski savladao Mec sa 2:0, dok su Kaen i Monpelje podelili bodove – 1:1.