"Zenit"
"Zenit"

Lomić i Dinamo požurili sa radovanjem protiv Zenita (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 24.08.13. | 13:29

Moskovljani bili na pragu pobede, a onda je Keržakov u 93. minutu sve pokvario 1:1

ZenitU jednom od derbija 6. kola ruske Premijer lige, Dinamo je bio na pragu da nanese drugi poraz Zenitu u sezoni, ali je Keržakov u trećem minutu sudijske nadoknade drugog poluvremena sprečio veliko slavlje Moskovljana – 1:1.

Posle prvog poluvremena, gde se igralo prilično tvrdo sa vrlo malo izrazitih šansi, nastavak je doneo više uzbuđenja. Sa tribina su leteli topovski udari, preteći da prekinu meč, a u stvari samo su najavili ono čemu su se svi nadali. Džudžak je u 64. minutu iskoristio zbunjenost odbrane kluba iz Sankt Petersburga i savladao golmana Lodigina. Na neutralnom stadionu Himkija maltene je počelo svečarska atmosfera navijača moskovskog kluba, a onda je brži od sudijske pištaljke bio Keržakov, posle asistencije Širokova, i doveo ih do očaja.

Srpski internacionalac Marko Lomić odigrao je odlično ceo meč, ali prerano se radovao...