""
""

Lionu igrač više i penal za bodove protiv fenjeraša, Bordo ne može ni protiv desetorice (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 31.10.15. | 21:54

Na kraju, kada se sve sagleda, domaćin je poklekao na prilično naivan način. Fabijen Kamus se u 77. minutu u kaznenom prostoru bespotrebno upleo u noge Lakazeta, iako u pitanju nije bila stopostotna prilika, pa dileme nije bilo - 0:1

Čak i kada gotovo sat vremena ima igrača više Lion teško dolazi do celog plena. Tako je bilo i na gostovanju fenjerašu Troi, gde je ekipa Ibera Furnijea došla do slavlja i to pogotkom Klaudija Bovea iz jedanaesterca u 78. minutu - 0:1 (0:0).

Sve do tog presudonog trenutka proteklo je u apsolutnoj dominaciji Liona, koji je brojčanu nadmoć na terenu pretvorio u apsolutnu dominaciju. Redom su pokušavali Bove, Lakazet, Toliso i Serđi Darder, ali lopta i pored brojnih udaraca nije htela u mrežu Pola Bernardonija.

Na kraju, kada se sve sagleda, domaćin je poklekao na prilično naivan način. Fabijen Kamus se u 77. minutu u kaznenom prostoru bespotrebno upleo u noge Lakazeta, iako u pitanju nije bila stopostotna prilika, pa dileme nije bilo. Jedanaesterac za goste, koje je u pogodak prilično sigurnim udarcem poslao Bove.

Bordo je imao nešto manje od polasata igrača više protiv Gazelek Ajačija, ali je i pored toga zabeležio prilično lagan poraz (2:0). Čak četiri gola viđena su u Genganu, gde je domaćin vodio sa 1:0 i 2:1, ali je konačan rezultat, svojim drugim golom na utakmici u 93. minutu postavio Benžamin Mukanđo.

Bastija je minimalcem srušila Kaen (1:1), dok su Tuluz i Monpelje podelili plen (1:1).

LIGA 1 - 12. kolo

Ren – PSŽ 0:1 (0:0)