""
""

Lion se još bori! Granijeova bomba srušila šampiona! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 19.04.13. | 22:37

Izabranici Remija Gardea došli do trijumfa u Monpeljeu zahvaljujući pogotku fantastičnom pogotku mladog Francuza u trećem minutu nadoknade - 1:2

Iako je izgledalo da će Moson večeras biti neosvojiva tvrđava za fudbalere Liona, kojima bi bod u okršaju sa aktuelnim šampionom i praktično značio oproštaj od borbe za titulu, u poslednjim trenucima meča usledio je veliki šok za domaće navijače. Talentovani Klement Granije preduhitrio je sudijsku pištaljku i u trećem minutu nadoknade fantastičnim udarcem doneo veoma vredne bodove izabranicima Remija Gardea - 1:2 (1:1)

Gosti su znatno bolju sa starta meča krunisali pogotkom Lisandra Lopeza u 29. minutu, kojem je asistirao upravo junak Liona Granije.

Iako ove sezone ne igra u šampionskom ritmu Monpelje je u nastavku meča pružio znatno bolju partiju i umalo stigao do boda.

Na 1:1 je izjednačio najbolji igrač domaćih Junes Belaanda u 41. minutu, nakon pravovremene asistencije Remija Kabelje, ali to nije bilo dovoljno da se izbegne poraz na ovom meču.

LIGA 1 – 33. KOLO:

Monpelje – Lion 1:2 (1:1)