""
""

Levante silan u okršaju davljenika: Baral het-trikom poslao Almeriju u opasnu zonu! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 04.04.15. | 22:05

Gosti su praktično sav posao obavili u prvih 45 minuta kada su vodili sa 2:0 i praktićno rešili pitanje pobednika, pa su kasnije samo uvećali svoju prednost - 1:4

Zlata vredna pobeda i dragoceni bodovi Levantea i direktnom okršaju kandidata za opstanak u španskoj Primeri. Predvođeni izuzetno raspoloženom Davidom Baralom izabranici Lukasa Alkaraza preslišali su domaću Almeriju, slavili sa 4:1 i večerašnjeg rivala poslali u opasnu zonu.

Gosti su praktično sav posao obavili u prvih 45 minuta kada su vodili sa 2:0 i praktićno rešili pitanje pobednika. Baral je prvi gol postigao u 17, a drugi u 53. minutu, kada je povisio na 3:0.

Posao Levanteu olakšao je i drugi žuti karton Sebastijana Dubarbiera u 58. minutu, mada su domaći golom Hemeda u 70. minutu uspeli da smanje rezultat. Ipak, Baral je imao još municije u svojim nogama, treći put je pogodio mrežu Almerije u 75. minutu i postavio konačan rezultat.