"Milan Jovanović"

Lane golom i asistencijom probudio Anderleht

Vreme čitanja: 1min | sre. 17.04.13. | 21:59

Tim iz Brisela, najviše zahvaljujući bivšem srpskom reprezentativcu, konačno zabeležio pobedu u plej-ofu...

Milan JovanovićAnderleht je tek u četvrtom kolu plej-ofa Pro lige protiv Lokerena ostvario prvu pobedu – 3:0, a epitet junaka meča poneo je Milan Lane Jovanović. Bivši srpski reprezentativac načeo je mrežu gostiju već u 4, da bi u 30. minutu asistirao De Šuteru za teško dostižno vođstvo. I tu mukama Lokerena nije bio kraj. Do kraja prvog poluvremena Klještan se potrudio da golman Beri još jednom vadi loptu iz svoje mreže i tako definitivno najavi prvo slavlje.

U nastavku meča domaćin je ostao bez igrača manje, pošto je isključen Dešaht, pa je morao da povuče ručnu kako bi sprečio eventualne neprilike. Tada je teren napustio i srpski internacionalac Miloš Marić, ali rezultat se nije menjao do kraja meča....