""
""

KPR na najgori mogući način izgubio bodove - s penala, u poslednjem minutu, uz crveni karton

Vreme čitanja: 1min | pet. 20.11.15. | 23:12

Midlzbro imao razlog za radost...

Fudbaleri Midlzbroa nastavili su pohod ka vrhu engleskog Čempionšipa pošto su dobili neočekivan poklon od Kvins Park Rendžersa i u poslednjem minutu utakmice slavili minimalnim rezultatom – 1:0.

Kriza koja je u KPR uzela maha produbljena i u susretu u kojem je bod gotovo bio osiguran. Sve je bilo kako treba sve do poslednjih sekundi utakmice, ali onda je Liroj Fer početničkom greškom poklonio penal rivalu nakon što je udarac protivnika zaustavio rukom, s namerom. On je dobio crveni karton, a Grent Lidbiter šansu da svom timu osigura tri velika boda. Naravno, nije pogrešio. Pobeda je upisana u drugom minutu nadoknade.

KPR je tako upisao i četvrtu vezanu utakmicu bez pobede.