""

Korne okrenuo Kanarince za pola sata (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 07.05.17. | 18:53

Lion oborio Nant u zanimljivom okršaju - 3:2 (0:1)

Valjda što nisu imali rezultatski pritisak, jer u smiraj sezone ne mogu ni gore ni dole, fudbaleri Liona i Nanta odigrali su zanimljiv duel ovog popodneva u kojem su domaćini preokrenuli zaostatak iz prvog poluvremena i slavili sa 3:2 (0:1).

Jasno je da su igrači Bruna Ženezija mislima već u revanšu sa Ajaksom u četvrtak koji ima je prioritet bez obzira što su prežaljeni posle poraza od 1:4. Zato su danas bili uspavani, što je iskoristio Ronžije da donese prednost Kanarincima posle dvadesetak minuta igre.

Ipak, u nastavku smo videli mnogo bolji Lion, koji je konačno zaigrao kako treba, a iz prve prave akcije stigli su Lavovi do penala, koji je Fekir pretvorio u izjednačenje u 65. minutu. Nekoliko trenutaka kasnije rezervista Maks Korne, koji je ušao s klupe umesto indisponiranog Lakazeta u 61. doveo je Lion do prednosti i najavio trijumf.

Sjajni tim sa obale Atlantika izjednačio je u 75. preko Žilea, ali je u 80. minutu meč odlučio novim pogotkom Maks Kornet za sjajan preokret i verovatnu overu pozicije broj četiri.

LIGA 1 - 36. KOLO:

Sent Etjen - Bordo 2:2 (1:1)