"Radost igača Sasuola"

Konačno, prvenac Sasuola! Novi debakl Parme na Tardiniju

Vreme čitanja: 1min | sub. 25.10.14. | 20:03

Ekipa Euzebija di Frančeska gotovo sav posao u ovom meču rešila je već do sredine provog poluvremena. Prvo je iskusni Serđo Flokari u 20. minutu na asistenciju Tajdera doveo goste u vođstvo, dok je samo tri minuta kasnije pogodak Aćerbiju namestio Domeniko Berardi – 1:3

Radost igača Sasuola

Oni koji bolje prate dešavanje u italijanskom fudbalu verovatno će se složiti sa našom konstatacijom da ni Parmi ni Sasuolu po kvalitetu timova nije mesto na samom dnu tabele. Ipak, fenjer je rezervisan samo za jedan tim, a to je će i nakon osmog kola biti Parma. Ekipa Roberta Donadonija poražena je na svom terenu od Sasuola, koji je poslednjih nekoliko utakmica pokazao da je u usponu forme, a večeras je i definitivno razbio maler – 1:3 (0:2).

Ekipa Euzebija di Frančeska gotovo sav posao u ovom meču rešila je već do sredine provog poluvremena. Prvo je iskusni Serđo Flokari u 20. minutu na asistenciju Tajdera doveo goste u vođstvo, dok je samo tri minuta kasnije pogodak Aćerbiju namestio Domeniko Berardi.

Već na samom startu nastavka igre sve je bilo rešeno. Odlični Safir Tajder je u 52. minutu i definitivno slomio otpor domaćina, dok je do kraja meča ubedljiv poraz Parme samo ublažio iskusni Antonio Kasano.